Kabel przewód antenowy RTV koncentryczny Coax F wtyczka/wtyczka 5m.
Poczwórnie ekranowany 110dB Metalowe wtyczki Pozłacane styki Czysta miedź Kolor srebrny/przezroczysty/transparent
SCHWAIGER Niemcy
OPIS:
Najwyższej jakości koncentryczny przewód / kabel antenowy RTV z wtyczkami typu Coax F męski (wtyczka) – Coax F męski (wtyczka) o długości 5m., w kolorze przezroczystym srebrnym. Kabel wyższej serii wykonany z wysokiej jakości miedzi i pozostałych materiałów o wysokich charakterystykach.
Kabel ma metalowe wtyczki z pozłacanymi stykami co gwarantuje stabilność i jakość podłączenia. Kabel jest poczwórnie ekranowany, co doskonale zabezpiecza sygnał przed zakłóceniami.
Umożliwia podłączenie telewizora, dekodera telewizji satelitarnej, kablowej lub innego odbiornika ze złączem Coax F w antenowym gnieździe ściennym RTV.
Przewód KVCHD50 niemieckiej firmy SCHWAIGER, nieużywany, firmowo zapakowany w blister.
CECHY i FUNKCJE
Coax 1x F męski (wtyczka) prosta – Coax 1x F męski (wtyczka) prosta
Metalowe wtyczki z ekranowaniem, styki pozłacane
Kabel koncentryczny 75 Ohm
Poczwórnie ekranowany 110dB (bardzo gęsty oplot + 2 warstwy folii ekranującej)
Długość 5 m.
Kolor: przezroczysty srebrny
Kabel: owalny
Opakowanie: firmowy blister
Wysoka jakość firmy SCHWAIGER Niemcy
Zdjęcia ukazują rzeczywisty przedmiot.
